Update: Verzamelen ITF Battle

Geplaatst op 26-09-2016.

Beste leden,

Nog een paar nachten slapen en dan is het tijd voor de ITF battle in Utrecht.
We vertrekken om 7:15 uur vanaf onze locatie in Delft naar Utrecht. Verzamelen is natuurlijk niet verplicht. Iedereen dient wel om 8:00 uur aanwezig te zijn in de sporthal. Hier verzamelen we en zullen de coaches vertellen wat er verder gaat gebeuren. ‘S morgens zal er een warming-up worden gegeven voor onze leden door Boosabum Roy en de andere coaches.

Zorg ervoor dat je op de hoogte bent van de regels.  (zie agenda > ITF battle)
Zorg ook dat je alles bij je hebt handschoenen, voetbeschermers, doorzichtig bitje, helm, wit topje voor de dames, tok voor de mannen, witte handdoek voor de coaches en de scheidsrechters in de juiste outfit.

Adres:

Sporthal Nieuw Welgelegen
Grebbenberglaan 13
3527 VX Utrecht

Let op: op 2 oktober is er de Utrechtse Singelloop, maw niet door de stad rijden maar via de rondweg afrit 8. 

Wij willen weer iedereen bedanken die ons komt helpen met coachen, scheidsrechter zijn, foto’s maken en natuurlijk het supporteren! Heel erg bedankt!

Iedereen heel veel succes en zet hem op!

Als er nog vragen zijn stuur deze naar info@sportschool-timkool.nl

itf-battle