Druk weekend voor sportschool Tim Kool

Geplaatst op 14-01-2019.

Afgelopen weekend waren er veel activiteiten van de club en ITF-Nederland waaraan onze leden actief deelnamen. Naast onze regulieren lessen en competition team training,
gingen er ook leden naar het pokerbreak seminar en de Z-ITS cursus. Achter de schermen word er in de weekenden ook hard doorgewerkt met de voorbereidingen voor de sportschool Tim Kool open en de  Holland open in Februari.

Lees hieronder meer over alle activiteiten:

Powerbreak seminar 
Afgelopen zaterdag deden 3 enthousiaste leden (Stefan, Jorja en Deejay) van sportschool Tim Kool mee aan het powerbreakseminar georganiseerd door Oh Do Kwan. Het seminar werd gegeven door Wereldkampioen Powerbreaking Sabumnim Brendan Doogan uit Nieuw-Zeeland!
Ze hebben weer een sportieve middag achter de rug.
Zoals ze zelf zeiden: “ Veel geleerd en het was heel cool! “

Onze fotograaf was ook aanwezig en zijn foto’s zullen snel te vinden zijn op:
https://marco-fotografie.jouwweb.nl – Bedankt Marco!

Z-ITS cursus 

Afgelopen weekend was Sabum Rory op de Z-ITS cursus van ITF-Nederland. Z-ITS staat voor zelfstandig ITF Taekwon-Do sportleider, en deze opleiding is erkend door het NOC*NSF. De opleiding bestaat uit 40 contacturen, 30 lesgeefuren en 40 zelfstudie uren en is informatief voor alle ITF Taekwon-Do instructeurs.
Sabum Tim heeft deze cursus eerder afgerond.
Altijd goed om jezelf nog verder te ontwikkelen, daarom zouden wij deze cursus aan iedereen aanraden.
Een mooi en leerzaam eerste weekend heeft sabum Rory achter de rug.  Op naar de volgende!