Sportschool Tim Kool één grote familie

Geplaatst op 11-01-2020.

Het nieuwe jaar in met onze trouwe partners:
– BHV Nederland- Print Station
– Mightyfist Europe
– Bar Restaurant partycentrum Tout Le Monde
– DR Metsel & onderhoudsbedrijf
– Campanile hotel – Delft
– Westcord hotel – Delft
– Intratuin
– AA Drink
– Sion
– AH
Nogmaals hartelijk bedankt voor jullie hulp en betrokkenheid in 2019. Laten we er weer een mooi 2020 van maken met elkaar!

Daarnaast hebben wij weer leuke activiteiten en samenw

erkingen gehad met andere clubs en scholen die wij zeker dit jaar weer willen doorzetten: Sport Outdoor BSO UN1EKKomKids AdviesCLD Molenhuispad en nog veel meer! Op naar een sportief 2020 met elkaar en nog meer mooie samenwerkingen!

Ook kunnen wij elk jaar weer op een vaste groep vrijwilligers rekenen. E

en groot deel zijn de ouders van onze (jeugd)leden, onze sportieve leden, onze (assistent) leraren en nog veel meer mensen waar wij elk jaar weer een beroep op mogen doen. Ook dankzij jullie zijn onze evenementen een succes!

Daarnaast hebben wij een top team aan assistent leraren, leraren & hoofdleraren waar wij ontzettend trots op zijn. Op vele vlakken zien wij jullie groeien en jullie laten onze leden weer groeien met jullie kennis en enthousiasme. Wij zijn trots om z’n team om ons heen te hebben!

Het is fijn om te merken dat zoveel mensen en organi

saties in Delft, Schiedam & Pijnacker sportschool Tim Kool een warm hart toedragen.
ONWIJS BEDANKT! Wij kijken nu al uit naar alle leuke activiteiten in 2020!

Lijkt het jou leuk om betrokken te zijn op welke manier dan ook? Interesse om ons in te huren voor leuke clinics? Laat het ons weten!