Open British Championships 2018

Geplaatst op 13-08-2018.

Beste leden,

Zoals jullie weten gaan we ieder jaar in de maand November naar een buitenlands toernooi wat toegankelijk is voor alle leden (jeugd / junior / senior / gekleurde band / zwarte band).
Vorig jaar zijn wij met een gezellige groep naar de Open British 2017 geweest. Dit was weer een onwijs gezellig weekend met elkaar en is ons goed bevallen! Dit jaar is de Open British op Zaterdag 24 November 2018 in Motherwell Schotland.
Zoals jullie hebben gezien is dit jaar onze agenda erg vol aan het einde van het jaar, wij willen daarom eerst inventariseren wie er geïnteresseerd is om naar dit toernooi te gaan en daarna zullen wij kijken of het haalbaar is om met zijn alle af te reizen naar dit toernooi. Dit toernooi is voor al onze leden vanaf groene band!
De kosten van dit jaar hebben wij nog niet geschat maar de kosten van vorig jaar waren rond de 260 euro p.p.

Wij willen jullie vragen om voor 27 augustus 2018 een e-mail te sturen naar info@sportschool-timkool.nl of jullie geïnteresseerd zijn om deel te nemen aan dit toernooi.