Halloween bij sportschool Tim Kool

Geplaatst op 28-10-2019.

Halloween 2019 | sportschool Tim Kool

Afgelopen zaterdag stond de hele sportschool in het teken van halloween.
Wat een gezellige & griezelige dag hebben wij met elkaar gehad.  In de ochtend waren er griezeltrainingen op al onze locaties voor de Taekwon-Do

jeugd leden (6-13 jaar). Iedereen was onwijs cool verkleed. De leraren hadden zich weer uitgesloofd met (nieuwe) spelletjes. Kortom weer gezellige trainingen met elkaar gehad!

In de middag was er speciaal voor de Taekwon-Do KUBZ een halloween knutselmiddag. Deze halloween knutselmiddag werd voor het eerst georganiseerd en het was een succes!  Er werden griezelige heksen geknutseld onderleiding van Bo en Pascal. We eindigde de middag met snoepgoed, wat te drinken & een cadeautje!

Daarna kwamen al onze vrijwilligers die in de avond hielpen met onze griezeltocht. De laatste dingen door gesproken en de griezeltocht voor onze Taekwon-Do kids & elite kon beginnen. Er was onwijs veel griezeligheid binnen de sportschool & buiten de sportschool, toch werd er veel gelachen met elkaar en op z’n tijd schrok iedereen zich een hoedje…
Nadat de kinderen alle opdrachten hadden volbracht in het bos stond er op de sportschool nog wat lekkers te snoepen, te drinken en een cadeautje op hun te wachten. Kortom: een geslaagde halloween voor sportschool Tim Kool! 🎃

 

Wij willen iedereen bedanken voor het helpen deze avond.
Zonder jullie is z’n dag als dit natuurlijk niet mogelijk & de kinderen hebben onwijs genoten. Jullie zijn top!

Alle foto’s van deze dag gemaakt door de vrijwilligers & leraren staan op onze Facebook pagina.
Onze fotograaf Marco was natuurlijk zoals altijd weer aanwezig bij de griezeltocht. De foto’s staan op zijn website: https://marco-fotografie.jouwweb.nl

 

Griezeltraining Taekwon-Do kids & elite | Schiedam

Knutselmiddag | KUBZ

Griezels voor de griezeltocht 2019 | Delft
(Op deze foto zijn niet alle griezels compleet)