Doe jij ook mee aan de grote clubactie 2019?

Geplaatst op 10-09-2019.

Beste leden,

Het is weer tijd voor de grote clubactie. Wat een feest!

Vorig jaar hebben we met elkaar zijn 1000 loten verkocht. Wat een groot aantal. Natuurlijk gaan we er ook dit jaar weer voor om nog meer loten te verkopen met elkaar. De grote clubactie is bedoeld voor de Taekwon-Do KUBZ & de Taekwon-Do jeugdleden. Jullie kunnen per lot 0,40 cent verdienen. Dat betekend als je al 10 loten verkoopt je al 4,00 euro in je spaarpot kunt doen. Natuurlijk kun je dit jaar ook weer prijzen winnen. Er zijn prijzen voor de beste verkopers via de grote clubactie maar ook weer de beste verkopers van onze sportschool (zie poster hieronder) . Als je je boekje inlevert graag je naam/locatie erbij vermelden. Is je boekje vol krijg je natuurlijk een nieuw boekje van ons.

Wat doen wij met de opbrengst van de grote clubactie?
Wij gebruiken de opbrengst voor leuke activiteiten voor onze leden (zoals de griezeltocht, kamp enz. ), nieuwe materialen en nog veel meer.
Wij zijn daarom ontzettend blij met jullie inzet met het verkopen van de grote clubactie loten.

Wij wensen jullie heel veel succes en wij zijn benieuwd wie er dit jaar de meeste loten verkoopt.

Je kan je boekje inleveren t/m 16 November 2019! 

Mochten er nog vragen zijn kunt u altijd mailen via: info@sportschool-timkool.nl