De open wedstrijd training in een nieuw jasje.

Geplaatst op 10-04-2017.

Open Wedstrijd Training

Elk kwartaal organiseren wij een open wedstrijd training speciaal voor de leden die nog meer Taekwon-Do op wedstrijdniveau willen beoefenen. Deze training zit qua niveau en intensiteit tussen de reguliere lessen en het competition team in. Tot nu toe wordt de training goed ontvangen door de leden, en om deze reden willen we dit met meer regelmaat organiseren.

Beginnend in april, zullen we gemiddeld één keer per maand op woensdagavond van 18:00-19:00 in Delft de Open Wedstrijdtraining organiseren. Dit uur is toegankelijk voor al onze leden, al hanteren we wel een maximaal aantal deelnemers van 20 per Open Wedstrijdtraining.

Voorheen moesten deze lessen apart contant bij de bar afgerekend worden. Vanaf april zullen wij speciaal voor deze lessen met de 10 rittenkaarten gaan werken. Wil je meedoen met de open wedstrijd training, dan moet je vantevoren deze laten aftekenen bij de bar/leraar.

Mochten er nog vragen zijn kan je die sturen naar info@sportschool-timkool.nl.\

We hopen jullie allemaal te zien op de volgende open wedstijd training! ( zie de agenda op de website voor de datums).