Aanpassing algemene voorwaarden

Geplaatst op 19-06-2019.

Zo nu en dan moeten onze algemene voorwaarden worden aangepast naar de ervaringen die wij opdoen.  Het gaat met name om het kledingreglement. We zien steeds vaker dat leden sportspullen buiten de sportschool webshop om kopen. Dat is uiteraard geen probleem, maar vaak worden de verkeerde sportspullen gekocht. Ondanks dit erg vervelend is, willen wij wel graag dat al onze leden gekleed zijn via de regels van de sportschool/sportbonden. Dit i.v.m. de uniformiteit van de sportschool, maar ook voor de veiligheid van onze leden. Het advies is: koop de spullen bij ons in de webshop of laat je eerst goed informeren.

Tevens zien wij steeds meer dat het erg lang duurt dat leden hun eigen materialen aanschaffen. Wij zijn normaal erg flexibel hiermee, maar we moeten ook hier een lijn trekken. Dit is voor de leden fijner en ook vaak beter voor de algemene hygiëne.

De aangepaste algemene voorwaarden kunt u hier vinden: https://www.sportschool-timkool.nl/over-ons/#Tarieven

Mochten er nog vragen zijn, dan kunt u altijd e-mail naar: info@sportschool-timkool.nl.