Open wedstrijdtraining na de zomervakantie ook op onze locatie in Schiedam.

Geplaatst op 19-06-2017.

Beste leden,

Elk kwartaal organiseren wij een open wedstrijd training speciaal voor de leden die nog meer Taekwon-Do op wedstrijdniveau willen beoefenen. Deze training zit qua niveau en intensiteit tussen de reguliere lessen en het competition team in. Tot nu toe wordt de training goed ontvangen door de leden, en om deze reden willen we dit met meer regelmaat organiseren. Daarom willen wij na de zomervakantie ook op onze locatie in Schiedam met deze wedstrijd training gaan beginnen.

De wedstrijd training zullen gaan plaatsvinden op Woensdag vanaf 18:00 t/m 19:00 uur. Datums volgen nog.
Dit uur is toegankelijk voor onze leden vanaf 8 jaar en gele band en hoger. Wij hanteren wel een maximaal aantal deelnemers van 20 per Open Wedstrijdtraining.

Voor deze training gebruiken wij de 10-rittenkaart. Wil je meedoen met de open wedstrijd training, dan moet je vantevoren deze laten aftekenen bij de bar/leraar.

Mochten er nog vragen zijn kan je die sturen naar info@sportschool-timkool.nl.

We hopen jullie allemaal te zien op de open wedstijd training!